Lajme » Dobësim » Dobësim i Shpejtë

Si u ktheva në formë dhe e mbajta pa shumë përpjekje falë këtij metodi natyral

Autori: Elona Kastrati – Botuar 1 javë më parë

Vlerësimi i Artikullit 4,9/5
4.9/5

Përshëndetje, unë jam Elona dhe çdo ditë punoj si kontabiliste, për hobi kam një blog dhe vitin e kaluar në fund arrita të kthehem në formë pas shumë përpjekjesh. Jo vetëm kaq, e kam mbajtur atë pa shumë heqje dorë.

Pasqyrë se si më ka funksionuar vitin e kaluar, unë do të bëj të njëjtën gjë këtë vit dhe ti mund të bësh të njëjtën gjë duke lexuar këtë artikull.

Kjo më poshtë jam unë me djalë tim pas kthimit nga pushimet verore vitin e kaluar.

Kam provuar çdo gjë dhe më thoshin vazhdimisht: “Ti nuk do të bëhesh kurrë më e hollë

Kam vuajtur nga tiroide e zgjeruar dhe metabolizmi im ishte veçanërisht i ngadalshëm, për këtë arsye ishte thuajse e pamundur të humbisja kilogramët e tepërt. Nuk dëshiroja të shpenzoja një pasuri për liposuksionin dhe vendosa të gjej një metodë efikase për të humbur peshë.

Kam provuar shumë produkte të reklamuara në televizion dhe çdo lloj çaji për humbje peshe që është i disponueshëm në dyqane. Fatkeqësisht, prodhuesit bënin premtimet e mëdha, por rezultatet e dietave ishin të pakta. Gjithashtu, mendoj se kam provuar çdo dietë të mundshme, përfshirë Dukan, DASH, Paleo dhe dietën e lakra. 

Edhe pse më kanë ndihmuar të humb disa kilogramë, fatkeqësisht gjithmonë kam kthyer peshën fillestare. Tani jam e ndërgjegjshme se, kur zgjedh një metodë për të humbur peshë, duhet të kesh parasysh këto katër elemente, sepse nëse mungojnë, mund të kesh vështirësi të mëdha në humbjen e kilogramëve të tepërt. 

Një metodë për të humbur peshë duhet të: 

  • Shpejtojë metabolizmin (të paktën me 70%) dhe të eliminojë toksinat nga zorrët – toksinat bllokojnë procesin e humbjes së peshës dhe të bëjnë të ndjehesh e lodhur dhe e mërzitur.
  • Vendos trupin në modalitetin e humbjes së peshës në mënyrë të shëndetshme – mos përdor kurrë metoda si vezët e krimbit të vetmuar – kujto se dëshiron të kujdesesh për shëndetin tënd. 
  • Zvogëlojë madhësinë e yndyrës dhe të grumbujve të celulitit në pikat kritike – mbi barkun, mbi kofshët dhe mbi vithet – dhe të sigurojë një humbje të vazhdueshme të peshës me kalimin e kohës. 
  • Mbaj muskujt aktivë edhe gjatë gjumit për një efekt të menjëhershëm. 
 

Kjo më poshtë jam unë para trajtimit.

Unë para trajtimit

Dita që ndryshoi jetën time

Ndodh shpesh që, duke njohur anglishten, navigoj në faqe të huaja, dhe kështu një ditë porosita online një produkt shumë të njohur në Shtetet e Bashkuara që zakonisht përdoret nga amerikanët sapo kthehen nga pushimet në Europë.

Është një produkt me përbërës natyralë që tani është bërë aleati im kundër yndyrës së tepërt në bark dhe për “maniglie dell’amore” (nuk ka një shprehje të përkryer në shqip për këtë, por mund të përdoret “mbipeshë në anët”).

Sigurisht, nuk ndodhi në një ditë, por vetëm pas disa ditësh rrobat filluan të bëhen më të mëdha dhe kur u ngjita mbi peshore zbulova se funksiononte vërtet! Ky rezultat ka tejkaluar çdo pritshmëri të imja.

Thjesht duke e marrë atë në mëngjes dhe në mbrëmje.

Përzierja e përbërësve 100% natyralë ka një ndikim pozitiv në uljen e yndyrës, veçanërisht në kofshë dhe në pjesën e poshtme të barkut.

Një nga gjërat e rëndësishme është se ai bllokon urinë nervoze.

Kjo më poshtë jam unë pas 4 javësh trajtimi, rezultatet tashmë janë të dukshme, 2 madhësi më pak.

Unë pas 4 javësh trajtimi, në transformim.

Kam zbuluar dobësimin e së ardhmes!

Atë që ka rëndësi është rregullshmëria dhe saktësia: duhet vetëm të jesh i përkushtuar dhe të kujtosh të marrësh këtë produkt që quhet GoSlim, një çaj për dobësim me baza bimësh mjekësore.

GoSlim është aleati më i mirë për të stimuluar metabolizmin, për të promovuar tretjen dhe shpërbërjen e yndyrnave të grumbulluara në trup. Krahasuar me produkte të tjera, GoSlim rregullon metabolizmin e trupit, stimulon eliminimin e produkteve të dëmshme të metabolizmit dhe favorizon një zbrazje më të shpejtë të zorrëve.

Përzierja e bimëve mjekësore në GoSlim intensifikon metabolizmin dhe lejon të digjesh më shumë kalori edhe në gjendje pushimi. Për të të ndihmuar të arrish peshën tënde ideale më lehtë.

Unë arrita! Kjo është një recetë fantastike për të luftuar yndyrën e tepërt ose – nëse preferoni – për të hequr qafe mbipeshën e vazhdueshme.

Nuk mund të besoj se kam vuajtur kaq shumë për shkak të mbipeshës! Tani mund të publikoj fotografinë time “pas”. Kurrë më shumë diete të komplikuara dhe të pakëndshme, dhe asnjëherë më shumë çaj që premtojnë mrekulli, në fund të gjitha këto janë mbaruar.

Madje fillova të shkoj rregullisht në pishinë një herë në javë. E di që nuk është shumë, por kjo është dëshmia se njerëzit ndryshojnë kur heqin qafe mbipeshën.

Të ndjehesh e lehtë është e mrekullueshme! Nëse dëshiron të ndryshosh jetën tënde siç bëra unë, provoje edhe ti. Mund të më besosh kur them se GoSlim do të ndryshojë jetën tënde.

Këtu poshtë është transformimi im final pas vetëm 1 trajtimi të plotë me GoSlim. Pa hequr dorë dhe pa humbur kohë dhe para që përdor për gjëra të tjera.

Majtas unë para trajtimit. Djathtas unë 15,8 kg më pak dhe i lumtur.

Gjëja e fundit, pasi pa rezultatet e mia, edhe burri im Fabrizio vendosi ta provojë, pasi është i mirë për burra dhe gra dhe për të gjitha moshat. Mirë, edhe ai nuk besonte, por u detyrua të ndryshojë mendje pasi pa rezultatet. Shikoni më poshtë, nuk ju kam thënë, por ai punon në një restorant dhe kurrë nuk arrinte të mos hante!

Burri im para dhe pas.

A ka përfitime të tjera?

Atë që ende nuk ju kam thënë, përveç faktit që nuk kam pasur efektin klasik YO-YO, është se ky përbërës natyror i mrekullueshëm nuk është vetëm për të humbur peshë, por ka një efekt pozitiv në të gjithë trupin tuaj.

Këtu janë efektet e dobishme që kam vënë re në trupin tim:

Si mund ta keni edhe ju?

jëja e parë që duhet të dini është se GoSlim mund të blihet vetëm online dhe nuk gjendet në Amazon ose në dyqane të tjera online, por vetëm përmes formularit zyrtar të kompanisë.

Kam kontaktuar personalisht kompaninë dhe për lexuesit e këtij blogu kam arritur të marr një ofertë të veçantë me një zbritje prej 50%.

Pagesa? Paguani në të holla vetëm kur merrni paketën nga kurieri.

Me këtë ofertë, do të paguani për GoSlim vetëm 4800 ALL në vend të 9.600 ALL.

Për të marrë ofertën, mjafton të plotësoni formularin e kompanisë më poshtë dhe do të kontaktoheni nga një këshilltare e kompanisë që do t’ju përgjigjet pa ndonjë angazhim për të gjitha pyetjet tuaja dhe do të mund të konfirmoni porosinë tuaj me zbritje

9 Porosi të Zbritura të Mbetura